Ultralogistics - Praca dla przewoźnika.

Dla przewoźnika

Doradzamy

Skorzystaj z pomocy Opiekuna Kierowcy, dyspozytora, który będzie obecny razem z Tobą na każdym etapie transportu. Robimy wszystko, abyś bezpiecznie i bez zbędnej straty czasu wykonywał przewozy i maksymalizował swoje zyski.

Pomagamy

Planujemy trasy i pomagamy uporać się z dokumentami. Dzięki nam pracujesz sprawniej, szybciej i masz mniej spraw na głowie. W ten sposób możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu i zwiększaniu zysków.

Wyprowadzamy na prostą!

Umożliwiamy Przewoźnikom maksymalizowanie zyskowności z każdego kilometra, oferujemy spokój i bezpieczeństwo na całym etapie współpracy. Czy robimy to lepiej niż inni? Tak, nasze działania są ULTRA efektywne! Sam się przekonaj.


Formularz dla przewożników

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych wskazanych w formularzu przez Ultra Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu przekazywania mi informacji związanych z możliwością transportu oraz współpracy na adres e-mail wskazany w formularzu lub telefonicznie na podany przeze mnie numer, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 poz. 1422).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Ultra Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Ultra Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. To w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności dostępnej na stronie: Polityka cookies
Skontaktuj się z nami!
Jesteś Przewoźnikiem? Poszukujesz zleceń?
Zgłoś się do nas. Z nami rozwiniesz skrzydła!
Masz ładunek do przewiezienia? Szukasz sprawdzonego Przewoźnika?
Mamy najlepszego Przewoźnika dla Twojej przesyłki.